O nás

IRON&ART s.r.o.

I sám Hippokrates kedysi povedal:
“Život je krátky, umenie trvalé”.

Firma IRON&ART s.r.o. bola založená na základe myšlienky priniesť na cintoríny novú i zašlú krásu kovaného železa. Ako už z názvu vypovedá ŽELEZO A UMENIE, toto spojenie dvoch slov prenášame v zhmotnenej podobe na pietne miesto, kde si spomíname na našich blízkych.

Výroba kovaných pomníkov začala na základe dlhoročných skúseností v kováčskom remesle, v ktorom vieme zvládnuť všetky techniky spravovania kovu, čo zaručuje vysokú remeselnú i umeleckú hodnotu výrobku s dôrazom na detaily. Pomníky môžu byť celokovové oživené rôznou ornamentálnou výzdobou podľa Vášho výberu, alebo aj kombinované s kamenom. Spojením železa a umenia vznikajú výnimočné pomníky, ktoré sú dôstojnou spomienkou na milovanú osobu.

Kovaný pomník

Výroba kovaných pomníkov začala na základe dlhoročných skúseností v kováčskom remesle, v ktorom vieme zvládnuť všetky techniky spravovania kovu, čo zaručuje vysokú remeselnú i umeleckú hodnotu výrobku s dôrazom na detaily.

Pomníky môžu byť celokovové oživené rôznou ornamentálnou výzdobou podľa Vášho výberu, alebo aj kombinované s kamenom. Spojením železa a umenia vznikajú výnimočné pomníky, ktoré sú dôstojnou spomienkou na milovanú osobu.

Jednohroby

Dvojhroby

Urnové pomníky

Kríže

Doplnky